Březen 2014

Motorka křivky na zeď

14. března 2014 v 22:35 Samolepky auta a moto

Super samolepka na zeď pokoje pro každého vyznavače klidné i rychlé jízdy na dvou kolech. Motorka nebo chopper provedená v ladných křivkách s dominantním velkým výfukem.

Krásná dekorace, která bude na Vaše přání až 2.3 metry dlouhá. Samolepka je vyřezána z kvalitní vinilové fólie a vypadá jako kresba. Představujete si, jak by zdobila vaši stěnu?


Sada motýlů na stěnu

11. března 2014 v 10:22 Samolepky motýli

Motýl na zdi působí romanticky. Taková dekorace navozuje v místnosti pocit klidu a příjemna. Vyzdobte si pokoj pomocí velké samolepky obsahující sadu motýlích motivů.

Nenechte se omezovat podobou na obrázku. Pokuste se být kreativní a motýlky umístit jednotlivě v různých pozicích. Je to jen na Vás, stejně jako výběr rozměru a barvy.


Kočka a pes na zeď

10. března 2014 v 22:02 Samolepky kočky

Pěkná samolepka na zeď nejen do dívčího pokojíku. Reliéf psa s kočkou je provedený originálním způsobem a i v té barevné kombinaci se mi moc líbí...

I vy se můžete třeba nechat inspirovat fotkou nebo si vybrat některou jinou barevnou kombinaci podle vlastního vkusu a návrhu.


Listnatý strom do dětského pokoje

5. března 2014 v 15:58 Dětské samolepky

Barevný listnatý strom vhodný do dětského pokoje. Děti rostou mnohem rychleji než tento listnáč. Dekorace může být přilepena na každém běžném hladkém povrchu - kromě zdi, tedy je vhodná také na sklo, kov apod...


Velryba dekorace stěny

5. března 2014 v 12:30 Samolepky do koupelny

Spíše než v tomto interiéru by se mi tahle veliká samolepka ryby líbila v koupelně ve výšce nad obklady vany.
To by mi stačila bohatě metr a půl velká samolepka, ale vyrábějí ji až do délky 249cm.

Materiál samolepek je kvalitní vinil, který prý odolává vlhkosti a také teplu vzniklému v koupelně. V případě kvalitního podkladu by tedy neměl být problém.


Samolepka třešně

5. března 2014 v 12:21 Samolepky do kuchyně

Samolepka do kuchyně - dvě třešně v rámečku. Ve vhodném barevném odstínu pěkná dekorace na stěnu, ale i na jiné rovné plochy. Díky široké škále rozměrů a barev je více možností, jak ji při dekoraci použít.


Auto na zeď veterán

5. března 2014 v 12:12 Samolepky auta a moto

Pěkně provedená samolepka starého veterána z padesátých let na zeď. Kvalitní vinilová fólie se snadno lepí na zeď i jiný materiál a díky svému měkkému matnému povrchu po nalepení vypadá jako kresba.

Samolepka je vyřezána z jednoho kusu fólie a tak na zdi vždy vypadá přesně jak ji vidíte. Na Vás je tedy vybrat si rozměr a barvu...


Široká samolepka s kruhy

5. března 2014 v 11:29 Samolepky bubliny a kruhy

Široká samolepka na zeď do moderního interiéru. Kruhy, možná bubliny mi připadají také trochu jako vznášející se balónky.

Samolepky se na stěnu snadno lepí. Jsou vyrobeny v rozměru podle přání z velmi tenkého flexibilního vinylu a vybrat si můžete i vlastní barevný odstín. Spodní vrstvu fólie tvoří lepidlo pro snadnou aplikaci na stěnu.


Velká samolepka sexy dívka

5. března 2014 v 10:09 Samolepky lidé

Máte chuť na nějakou originální a odvážnou dekoraci ložnice? Velká samolepka s motivem kresby sexy dívky je to co hledáte.

Opravdu velké rozměry a kvalitní měkčená vinilová fólie - na zdi dívka vypadá po nalepení jako malovaná. Recenze se shodují, že Vaše objednávka je rychle bez zbytečného čekání vyrobena a odeslána zdarma v pevném tubusu.


Samolepka velká slunečnice

5. března 2014 v 9:48 Samolepky květiny

Líbí se Vám květinové motivy zdobící zeď? A jak by se Vám usínalo nebo probouzelo pod takovouto slunečnicí?

Mě se samolepka líbí, jen možná ta červená není přesně ono. Spíše oranžová? Ale to už je věcí osobního vkusu a na výběr je barevných odstínů více než dost, takže každý si musí vybrat.


Samolepka motýla ke stropu

5. března 2014 v 8:41 Samolepky motýli

Designová samolepka motýla se široce rozevřenými křídly, která se hodí umístit do druhé poloviny výšky stěny ke stropu.

Samolepka je vyrobena na jednom kusu matné fólie, takže bude na Vaší stěně vypadat přesně tak, jak na fotografii. Lepení je i přes členitost motýla snadné a zabere dohromady jen několik málo minut. Velikost a barvu motýla si vyberte sami...


Dekorace starý strom na zeď

4. března 2014 v 15:45 Samolepky strom

Tato dekorace mi evokuje starý letitý strom. V tmavě hnědé pěkná samolepka na zeď. Ale třeba do Vašeho pokoje nebo chodby bude ladit i v jiném ze 40ti možných odstínů.

Chtěli by jste si tímto nebo jiným dekorem ozdobit své bydlení? Můžete! Na přání podle Vašich rozměrů a zvolené barvy.


Ohnivý hřebec samolepka

4. března 2014 v 14:10 Samolepky koně

Dynamicky působící dekorace na stěnu s motivem koně. V kombinaci červené barvy působí jako ohnivý hřebec plný energie a touto energií také interiér doplňuje.

Do Vašeho interiéru si vyberte kromě velikosti také vhodnou barvu, samolepka Vám pak bude vyrobena přesně podle Vašich požadavků. Z vlastní skušenosti potvrzuji rychlé dodání a poštovné zdarma...


Kočka sedící v koruně stromu

4. března 2014 v 14:00 Samolepky kočky

Tahle kočička sedící na větvi v koruně stromu se mi líbí. Na tom modrém odstínu to působí takovým večerním uklidňujícím dojmem. A v širokém rozpětí rozměrů 92×60 cm až po velikou samolepku 183×120 cm se hodí skoro na všechny velikosti zdí.

Nalepená na stěně vypadá samolepka díky matné vinilové fólii německé značky Oracal jako kresba. Fólie je měkčená, díky tomu dokonale přilne k vaší zdi...


Kočičí dekorace na výšku

4. března 2014 v 13:13 Samolepky kočky

Tyto kreslené kočičí motivy se hodně lidem líbí, geometricky zajímavé, ale já jsem tomu ještě na chuť nepřišla. I když je pravda, že na tomto obrázku je to pěkné. Asi tedy nemám spíše vhodnou zeď.

Pokud máte slabost pro tyto kočičky, zkuste se podívat na další motivy. Třeba Vám budou více vyhovovat širší dekorace, tato se hodí pro zvýraznění výšky.

Vytisknout si můžete nechat opravdu velkou samolepku až 2,2 metry! Poštovné zdarma.